14-15 okt 2026, Kistamässan, Stockholm

witty pro – elbilsladd­ning för fler­fa­miljshus och företag
Hager Elektro AB

witty pro – elbilsladd­ning för fler­fa­miljshus och företag

Med witty pro kan flera ladd­boxar drivas i en nätverk­san­sluten infra­struktur utan att över­be­lasta bygg­na­dens elsy­stem.

Dela :

Facebook
Twitter
LinkedIn

Elbilsladd­ning för fler­fa­miljshus som BRF:er samt privata och offent­liga parke­ringar.

witty pro är perfekt för före­tagspar­ke­ringar och fler­fa­miljshus som bostads­rätts­för­e­ningar. Det här är ladd­boxen med enkel instal­la­tion och skal­bara lösningar som klarar upp till 40 ladd­boxar per last­ba­lan­se­rare. Behöver du elbilslad­dare till bostäder eller lösningar för större parke­rings­platser? Då är witty pro något för dig.

Med witty pro kan flera ladd­boxar drivas i en nätverk­san­sluten infra­struktur utan att över­be­lasta bygg­na­dens elsy­stem. Ladd­boxen på 22 kW är MID-certi­fi­erad, lätt att instal­lera och utformad för elekt­riker, småfö­retag och förval­tare av parke­rings­platser.

Kontaktinformation

Skicka oss ett meddelande